Ostatní

Vánoční stromeček z čajových sáčků

Čaj patří mezi velmi oblíbené dárky, zvláště nyní jako vánoční dárek. Čaj je totiž skvělým dárkem, kterým potěšíte opravdu každého. Rodinu, kamaráda, kolegu v práci. Čaj může být skvělým hlavním dárkem v podobě dárkové kolekce, nebo můžete i z obyčejných čajových sáčků vykouzlit personalizovaný dárek, který potěší a později i zahřeje.

My jsme si pro Vás dneska připravili jednoduchý tip a návod na krásný vánoční dárek v podobě Vánočního stromečku z čajových sáčků.
Příprava je jednoduchá a když jsme to zvládli my, tak Vy si s přípravou určitě poradíte! Navíc příprava není nějak složítá a určitě vše potřebné najdete i doma.
Tento vánoční čajový stromeček je skvělým dárek například kolegům do práce, kdy určitě ocení kreativitu dárku. Nebo jej můžute využít jako zajímavý doplněk například k hrnečku.
Můžete tak vykouzlit krásný dárek za pár korun.

Co budete potřebovat:
- porcované čaje s přebalem
- tvrdý papír
- nůžky
- tavnou pistoli
- mašli nebo ozdobu

Vánoční dárek - Vánoční stromeček z čajových sáčků
Vánoční dárek - Vánoční stromek z porcovaných čajů

Postup:

Z tvrdého papíru vytvoříte kužel. Můžete použít kužele z polystyrénu. My jsme vytvářely kužel pomocí tvrdého papíru.

Následně začnete lepit jednotlivé čajové sáčky na kužel. Začněte ze spodu, jednotlivé sáčky překrývejte přes sebe. Jakmile máte první vrstvu začnete s další. Sáčky by se měli překrývat novou řadu začínejte trochu posunutou od spodnější řady. Tím vytvoříte zajímavý efekt vánočního stromku. 

Čajové sáčky můžete lepit na kužel pomocí tavné pistole, nebo tekutého silnějšího lepidla.

Stromeček ozdobíme mašlí, nebo můžete přidat papírovou hvězdu. 

A máme hotovo!

A jak už jsme zmínili, tento vánoční stromeček můžete darovat jen tak. Nebo jej můžete doplnit o menší dárek. my jsme náš stromeček doplnili o roztomilý hrneček a svícínek.

Malý tip, barevnou kombinaci čajových sáčků vybírejte podle sebe. Můžete si pohrát s ruznými barvami jednotlivých sáčků a přichystat opravdu barevný mix, nebo si vytvořit jemnější barevnou kombinaci. Doporučujeme nakombinovat alespoň 2 druhy šáčků.

Vyrobte si vánoční čajový stromeček z porcovaných čajů
Vyrobte si vánoční čajový stromeček z porcovaných čajů

Inspiraci jsme našli v tomto krátkém videu

Vybírejte z naší široké nabídky čajů a kávy! A darujte svým blízkým jedinečný dárek. 

CURTIS Fantasy Peach 37,5g (25 sáčků, zelený čaj)

 65.32  61.04 bez DPH
Složení: zelený čaj, kousky jablek, broskvové aroma, citronová tráva, okvětní lístky růží Zelený čaj Fantasy Peach, který svojí chutí a vůní potěší nejednoho z Vás.  

NATURAVITA Breath 30g (20 sáčků, bylinný čaj) DMT 8/2023

Original price was: Kč 51.57.Current price is: Kč 22.47.  21.00 bez DPH
Složení: List proskurníku lékařského (35%), máta (17.5%), kořen proskurníku lékařského (15%), fenykl (15%), příchuť Skvělý bylinný čaj , který probudí tělo, duši i mysl. Produkt s prošlou dobou minimální trvanlivosti. Datum minimální trvanlivosti do: 8/2023 

Naturavita Boost, bylinný čaj (20 sáčků) DMT 8/2023

Original price was: Kč 51.57.Current price is: Kč 22.47.  21.00 bez DPH
Složení: Kořen zázvoru (35%), zelený čaj, šípek, skořice, citrónová kůra, guarana (5%), aróma, chilli papričky (0.5%) Skvělý bylinný čaj, který probudí tělo, mysl i duši. Produkt s prošlou dobou minimální trvanlivosti. Datum minimální trvanlivosti do: 8/2023

RICHARD Royal Masala Chai 50g (25 sáčků, černý čaj)

 65.32  61.04 bez DPH
Složení: Černý čaj, zázvor, příchuť koření masala, kardamom, skořice, černý pepř. Nechte se překvapit výbornou kombinací černého čaje a koření z dálného východu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *