Čaj a káva pro sektor HORECA.

Hotely jsou na prvním místě hodnoceny za své ubytovací služby. Stejný důraz ovšem musí jejich provozovatelé klást i na gastronomii. Především u snídaní pak hosté ocení široký výběr čajů a dobrou kávu, který ubytovacím zařízením dodáváme.

Restaurace se pyšní především svým jídelním lístkem. Nabídnout dobrou kávu k dezertu nebo čaj na zahřátí je rovněž nedílnou součástí nabídky, a jejich kvalita by měla odpovídat kvalitě restaurace.

Kavárnu bez dobré kávy si lze jen těžko představit. Zároveň však mohou nabízet více druhů kávy, ať už co se poměru arabiky a robusty týče, způsobu pražení nebo země výroby. Zákazníci jistě ocení i podobně pestrou nabídku čajů.

To nejlepší pro HORECA najdete u CG Foods
HORECA - čaje a káva pro hotely, restaurace, kavárny i catering u CG Foods.
Káva

Výběrová mletá i zrnková káva

Nejlepší káva neexistuje, jelikož preference lidí jsou různé. Proto je skvělé mít v nabídce více druhů kávy, mezi kterými se najdou takové, které dokáže ocenit každý. Z toho důvodu do České republiky dovážíme desítky káv od italských značek Coffesso, Excelsior a Saquella, a španělské kávy značky Granell. Kažná je jiná, ale všechny mají společný rodinný základ firmy a dodržování nastavených pravidel, které zaručují vysokou kvalitu všech výrobků.

ALU přebal

Velký výběr jednotlivě balených čajů

Snad pro každého provozovatele ze segmentu HORECA jsou porcované čaje v přebalech nejvhodnější. Ty se dají lépe skladovat, snadněji nabízet zákazníkům či hostům a čaj po otevření krabičky neztrácí tak rychle svou chuť a vůni. V naší nabídce najdete spoustu druhů porcovaných čajů, a vybrat si můžete i mezi těmi v papírových a ALU přebalech. A protože na vzhledu někdy záleží, mezi obrázky produktů najdete i fotku balení jednotlivých sáčků.

Kolekce

Kolekce nejrůznějších čajů

Pokud chcete mít široký výběr a zároveň ušetřit místo, kolekce čajů jsou ideálním řešením. Vybírat můžete z nejrůznějších kombinací a designů. Možností výběru z černých, zelených a ovocných čajů potěšíte každého, ale i bílé či bylinné čaje jsou v našich kolekcích poměrně časté. Většinu čajů uvnitř sad je pak možné zakoupit i samostatně.

Velká balení

Balení čajů po 100 sáčcích i 1kg kávy

Osvědčené kávy a čaje se vyplatí kupovat ve velkých baleních. Především pro všechny z oblasti HORECA tak máme v nabídce vedle klasických 250g balení také variantu 1kg kávy. Stejně tak si můžete oblíbené čaje koupit ve variantě 100 sáčků. V nabídce máme zelené čaje, černé čaje i oolong čaje.

Nabídka čajů a kávy pro HORECA segment - CG foods

Hotely, restaurace i kavárny na nás spoléhají

  • Široká nabídka produktů. Od porcovaných čajů nejrůznějších druhů, velikostí a značek, až po velké degustační kolekce. Vybírejte také z italské či španělské kávy dle vašich chutí a představ. I ve velkých baleních.
  • U CG Foods máme zákaznický servis, který je vždy připraven pomoci s jakoukoliv situací. Naši pracovníci rádi pomůžou s výběrem vhodných produktů, rychle vyřídí vaše přání a budou vás informovat o všem, co by vás mohlo zajímat.
  • Možnost objednání přes eshop, přes telefon nebo přes emailovou adresu. Zboží, které je skladem, si můžete také vyzvednout bez předchozího objednání u nás ve skladě v Brně na adrese J. Babáka 11 v budově I.
  • Rychlé dodání je u nás samozřejmostí. Průměrná doba jsou dva pracovní dny od objednání, ale ani doručení do druhého dne pro nás není nemožné. Termín dodání si navíc zákazníci mohou vybrat i sami.

Každý ze sektoru HORECA si může zažádat o velkoobchodní registraci na našem e-shopu.
Stačí kliknout na odkaz E-SHOP PRO VELKOOBCHOD v pravém horním rohu stránky a vyplnit registrační údaje. Poté si bude moci vybírat na e-shopu b2b.cgfoods.cz za velkoobchodní ceny.

Jste provozovatelem zařízení, ale nechcete se registrovat na e-shopu?
Stačí napsat nebo zavolat.

Čaj a káva na eshopu CG Foods - velkoobchod čajů a kávy - prodejny, horeca, firemní dárky