LOVARÉ Cleopatra’s Night 80g (sypaný, zelený čaj)
155.23 Kč 138.60 Kč bez DPH
Objevte kouzlo čaje Lovaré Cleopatra’s Night, který spojuje exotické chutě čínského zeleného čaje GunPowder s ovocnými a květinovými tóny pro nezapomenutelný zážitek.
Složení: čínský zelený čaj GunPowder, sušené kousky jablek a ananasu, měsíček lékařský, světlice barvířská, okvětní lístky růže a chrpy polní 2,4 %, poupata růží 2 %, goji berry 1,5 %, přírodní aroma malin.
Balení obsahuje 15 filtračních sáčků na přípravu čaje
417 skladem
Objevte kouzlo čaje Lovaré Cleopatra’s Night, který spojuje exotické chutě čínského zeleného čaje GunPowder s ovocnými a květinovými tóny pro nezapomenutelný zážitek.
Tato jedinečná směs přináší harmonii chutí, ve které se mísí silné a výrazné tóny zeleného čaje GunPowder s jemnou sladkostí sušených kousků jablek a ananasu. Květy měsíčku lékařského, světlice barvířské, růže a chrpy dodávají čaji květinový akcent, zatímco poupata růží a goji berry obohacují chuť o jemné ovocné nádechy. Přírodní aroma malin završuje komplexní chuťový profil tohoto luxusního čaje. Lovaré Cleopatra’s Night je ideální volbou pro chvíle, kdy si chcete dopřát dotek exotiky a elegance.
Hmotnost: 80 g
Země původu: Ukrajina
Výrobce: JSC Monomakh
Způsob skladování: Skladovat v suchu a chladu.
Čaje značky LOVARÉ představují kombinaci chutnosti, kvality a blahodárných účinků na organismus. Její zakladatel začal vytvářet vlastní čajové směsi za použití přírodních surovin, aby redukoval trh s méně kvalitními a neúčinnými čaji. O tyto směsi byl projeven velký zájem, a tak se rozhodl ve své práci pokračovat. Čaje jsou pečlivě vybírány a míchány, aby byly zajištěny vysoké standardy chuti a kvality. Díky široké a pestré nabídce uspokojí čaje různé chutě a potřeby. Čaje Lovaré se hodí jako originální dárky pro každou příležitost, nebo si je můžete vychutnat vy sami každý den.
| Hmotnost | 0.184 kg |
|---|---|
| ZNAČKA | Lovaré |
| TYP ZBOŽÍ | Zelený čaj |
| TYP OBALU | Papír |
| TYP PRODUKTU | Sypaný čaj |
| POČET PRODUKTŮ V KARTONU | 10 |
| ZEMĚ PŮVODU | Ukrajina |
| NETTO VÁHA | 80 g |
| ROZMĚRY | 170 x 80 x 80 mm |
| ZPŮSOB SKLADOVÁNÍ | Skladujte na suchém, chladném místě, mimo sluneční záření, těsně uzavřené. |
| VÝROBCE | JSC Monomakh, 10 Komunalna Street, urban-type settlement Velyka Dymerka, Kyiv region, Brovary district, 07442, Ukraine, www.monomakh.com.ua, info@monomakh.com.ua |
| ODPOVĚDNÁ OSOBA ZA DOVOZ | Chaudry&Goraya s.r.o., Vídeňská 297/99, 639 00 Brno, info@cgfoods.cz |
| BEZPEČNOSTNÍ UPOZORNĚNÍ | žádné |
Pro přidávání recenzí se musíte nejdříve přihlásit.
Způsob a cena doručení
Objednávky zasíláme prostřednictvím dopravce GLS, PPL a Zásilkovny s doručením na adresu nebo do výdejních míst/boxů. Pokud jste z Brna a okolí, můžete si objednávku vyzvednout přímo u nás na adrese Vídeňská 99, 639 00 Brno.
Více informací naleznete v sekci Doprava a platba.
Platební metody
Online platební metody jsou zdarma, dobírka zpoplatněna 25 Kč.

Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.