HYSON Lovers Delight (plech) 100g (sypaný, zelený čaj)
186.59 Kč 166.60 Kč bez DPH
Objevte kouzlo zeleného čaje Lovers Delight, který spojuje jedinečnou kombinaci přírodních ingrediencí pro nezapomenutelný zážitek z každého šálku.
Složení: zelený čaj, sušené kousky jablek a jahod, sušená pomerančová kůra, příchuť jablek, černého rybízu, jahod a pomeranče
103 skladem
Objevte kouzlo zeleného čaje Lovers Delight, který spojuje jedinečnou kombinaci přírodních ingrediencí pro nezapomenutelný zážitek z každého šálku.
Zelený čaj je bohatý na antioxidanty a podporuje zdraví srdce, metabolismus a koncentraci. Kousky jablek dodávají sladkost a vlákninu, zatímco jahody přinášejí vitamíny, minerály a antioxidanty, které zlepšují pleť a zdraví srdce. Pomerančová kůra a příchuť černého rybízu poskytují vitamín C a antokyany pro zdravé oči a krevní oběh.
Užijte si sladké tóny jahod a pomeranče v každém lahodném šálku tohoto výjimečného čaje.
Objevte celou řadu čajů Hyson v plechových dózách zde.
Hmotnost: 100 g
Země původu: Sri Lanka
Výrobce: Hyson teas (PVT) LTD.
Způsob skladování: Skladujte na tmavém, suchém a chladném místě.
Čaje Hyson jsou produktem srílanské společnosti Empire Teas (Pvt) Ltd., jedné z pěti nejvýznamnějších čajových exportérů ze Srí Lanky. Hyson čerpá ze zkušeností tří generací, což jí pomohlo stát se jednou z předních světových značek. Společnost dbá na udržitelnost, etické podnikání a spolupráci s místními farmáři, čímž podporuje spravedlivé pracovní podmínky a ekologicky šetrné metody pěstování čaje. Společnost splňuje evropské, japonské i americké standardy pro ekologickou produkci. Díky vysoké kvalitě a tradici si čaje Hyson získaly globální oblibu, což potvrzuje i řada mezinárodních ocenění a certifikátů (BRC Food Safety Certification, Food Safety System Certification 22000, ISO 9001:2008, HALAL, KOSHER)
| Hmotnost | 0.266 kg |
|---|---|
| ZNAČKA | Hyson |
| TYP ZBOŽÍ | Zelený čaj |
| TYP OBALU | Dárkové balení, Plech |
| TYP PRODUKTU | Sypaný čaj |
| POČET PRODUKTŮ V KARTONU | 12 |
| ZEMĚ PŮVODU | Srí Lanka |
| NETTO VÁHA | 100 g |
| ROZMĚRY | 145 x 80 x 80 mm |
| ZPŮSOB SKLADOVÁNÍ | Skladujte na suchém, chladném místě, mimo sluneční záření, těsně uzavřené. |
| VÝROBCE | Hyson teas (PVT) LTD., adresa: No. 190/1 Siri Sumana Mawatha, Angoda, LK Srí Lanka, www.hysonteas.com, hyson@hysonteas.lk |
| ODPOVĚDNÁ OSOBA ZA DOVOZ | Chaudry&Goraya s.r.o., Vídeňská 297/99, 639 00 Brno, info@cgfoods.cz |
| BEZPEČNOSTNÍ UPOZORNĚNÍ | žádné |
Pro přidávání recenzí se musíte nejdříve přihlásit.
Způsob a cena doručení
Objednávky zasíláme prostřednictvím dopravce GLS, PPL a Zásilkovny s doručením na adresu nebo do výdejních míst/boxů. Pokud jste z Brna a okolí, můžete si objednávku vyzvednout přímo u nás na adrese Vídeňská 99, 639 00 Brno.
Více informací naleznete v sekci Doprava a platba.
Platební metody
Online platební metody jsou zdarma, dobírka zpoplatněna 25 Kč.

Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.