LOVARÉ Berry Jam 36g (24 sáčků, bylinný čaj)
76.83 Kč 68.60 Kč bez DPH
Oslavte chuťovou symfonii s čajem Lovaré Berry Jam, který obsahuje okvětní lístky ibišku súdánského, drcené jahody, drcenou divokou růži, okvětní lístky chrpy polní a přírodní příchuť maliny, rybízu a třešně.
Složení: okvětní lístky ibišku súdánského, drcené jahody 20 %, drcená divoká růže 20 % okvětní lístky chrpy polní 0,5 %, přírodní příchuť maliny, rybízu, třešně.
397 skladem
Oslavte chuťovou symfonii s čajem Lovaré Berry Jam, který obsahuje okvětní lístky ibišku súdánského, drcené jahody, drcenou divokou růži, okvětní lístky chrpy polní a přírodní příchuť maliny, rybízu a třešně.
Tento lahodný čaj Lovaré Berry Jam přináší do každého šálku bohatou směs okvětních lístků ibišku súdánského, drcených jahod a divoké růže, které společně vytvářejí intenzivní ovocnou a květinovou harmonii. Okvětní lístky chrpy polní dávají nápoji jemný květinový dotek, který ladí s přírodní příchutí maliny, rybízu a třešně, čímž podtrhuje bohatost a komplexitu celého chuťového profilu. Berry Jam je ideální volbou pro ty, kteří hledají osvěžující a aromatický čaj, který zároveň nabízí lahodné spojení různých ovocných chutí ve každém doušku.
Hmotnost: 36 g
Země původu: Ukrajina
Výrobce: JSC Monomakh
Způsob skladování: Skladovat v suchu a chladu.
Čaje značky LOVARÉ představují kombinaci chutnosti, kvality a blahodárných účinků na organismus. Její zakladatel začal vytvářet vlastní čajové směsi za použití přírodních surovin, aby redukoval trh s méně kvalitními a neúčinnými čaji. O tyto směsi byl projeven velký zájem, a tak se rozhodl ve své práci pokračovat. Čaje jsou pečlivě vybírány a míchány, aby byly zajištěny vysoké standardy chuti a kvality. Díky široké a pestré nabídce uspokojí čaje různé chutě a potřeby. Čaje Lovaré se hodí jako originální dárky pro každou příležitost, nebo si je můžete vychutnat vy sami každý den.
| Hmotnost | 0.103 kg |
|---|---|
| ZNAČKA | Lovaré |
| TYP ZBOŽÍ | Bylinný čaj, Ovocný čaj |
| TYP OBALU | Papír |
| TYP PRODUKTU | Porcovaný čaj s přebalem |
| POČET PRODUKTŮ V KARTONU | 12 |
| ZEMĚ PŮVODU | Ukrajina |
| NETTO VÁHA | 36 g |
| ROZMĚRY | 160 x 80 x 70 mm |
| ZPŮSOB SKLADOVÁNÍ | Skladujte na suchém, chladném místě, mimo sluneční záření, těsně uzavřené. |
| VÝROBCE | JSC Monomakh, 10 Komunalna Street, urban-type settlement Velyka Dymerka, Kyiv region, Brovary district, 07442, Ukraine, www.monomakh.com.ua, info@monomakh.com.ua |
| ODPOVĚDNÁ OSOBA ZA DOVOZ | Chaudry&Goraya s.r.o., Vídeňská 297/99, 639 00 Brno, info@cgfoods.cz |
| BEZPEČNOSTNÍ UPOZORNĚNÍ | žádné |
Pro přidávání recenzí se musíte nejdříve přihlásit.
Způsob a cena doručení
Objednávky zasíláme prostřednictvím dopravce GLS, PPL a Zásilkovny s doručením na adresu nebo do výdejních míst/boxů. Pokud jste z Brna a okolí, můžete si objednávku vyzvednout přímo u nás na adrese Vídeňská 99, 639 00 Brno.
Více informací naleznete v sekci Doprava a platba.
Platební metody
Online platební metody jsou zdarma, dobírka zpoplatněna 25 Kč.

Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.