THURSON Lime & Ginger 50g (25 sáčků, černý čaj) DMT 4/26
49.15 Kč Původní cena byla: 49.15 Kč.28.00 KčAktuální cena je: 28.00 Kč. 25.00 Kč bez DPH
Oslňující kombinace černého čaje obohaceného o šťavnatou limetku a pikantní zázvor v čaji Thurson Lime & Ginger zaručuje jedinečný zážitek plný osvěžující chuti a příjemného hřejivého pocitu.
Složení: černý čaj, příchuť limetky a zázvoru.
Datum minimální trvanlivosti do: 4/26
126 skladem
Oslňující kombinace černého čaje obohaceného o šťavnatou limetku a pikantní zázvor v čaji Thurson Lime & Ginger zaručuje jedinečný zážitek plný osvěžující chuti a příjemného hřejivého pocitu.
Tento čaj je ideální volbou pro ty, kteří si rádi dopřávají harmonické spojení citrusové svěžesti s pikantními toniky, a to v každé šálku. Thurson Lime & Ginger představuje výjimečnou kombinaci černého čaje s osvěžující příchutí limetky a pikantním zázvorem, která okamžitě probouzí smysly. Tato harmonie citrusové svěžesti a hřejivého zázvoru poskytuje nejen lahodný chuťový zážitek, ale i povzbuzení pro každodenní okamžiky relaxace či nápaditého osvěžení.
Hmotnost: 50 g
Země původu: Sri Lanka
Výrobce: Empire teas (PVT) LTD.
Způsob skladování: Skladovat v suchu a chladu.
Thurson je vedený pod mateřskou společností Empire Teas, která má téměř dvě desetiletí zkušeností získaných v obchodě s čajem. Jádrem značky je její zakladatel Lushantha De Silva, znalec čaje třetí generace a obchodník s vášní pro nákup a prodej čajů z Cejlonu. Značka má mnoho ocenění a certifikací, které dokládají její kvalitu. Mezi ně patří certifikace pro ekologickou produkci zemědělských produktů dle dikce EU, USDA Halal a US FDA o dodržování norem ISO 9001:2008. Lushantha De Silva, nejstarší syn Hemasiri De Silva, se věnuje zachování dědictví svého dědečka, pana Thursona De Silvy, jehož kreativní čajové receptury jsou stejně úspěšné dnes jako v padesátých letech. V létě roku 2016 tak Lushantha odstartoval cestu nové značky Thurson, aby uctil památku právě svého dědečka.
Datum minimální trvanlivosti do: 4/26
| Hmotnost | 0.083 kg |
|---|---|
| ZNAČKA | Thurson |
| TYP ZBOŽÍ | Černý čaj |
| TYP OBALU | Papír |
| TYP PRODUKTU | Porcovaný čaj bez přebalu |
| POČET PRODUKTŮ V KARTONU | 24 |
| ZEMĚ PŮVODU | Srí Lanka |
| NETTO VÁHA | 50 g |
| ROZMĚRY | 151 x 62 x 43 mm |
| ZPŮSOB SKLADOVÁNÍ | Skladujte na suchém, chladném místě, mimo sluneční záření, těsně uzavřené. |
| VÝROBCE | Empire teas (PVT) LTD., adresa: No. 190/1, Siri Sumana Mawatha, Kelanimulla, Angoda, Srí Lanka, www.thursonteas.com, info@empire.lk |
| ODPOVĚDNÁ OSOBA ZA DOVOZ | Chaudry&Goraya s.r.o., Vídeňská 297/99, 639 00 Brno, info@cgfoods.cz |
| BEZPEČNOSTNÍ UPOZORNĚNÍ | žádné |
Pro přidávání recenzí se musíte nejdříve přihlásit.
Způsob a cena doručení
Objednávky zasíláme prostřednictvím dopravce GLS, PPL a Zásilkovny s doručením na adresu nebo do výdejních míst/boxů. Pokud jste z Brna a okolí, můžete si objednávku vyzvednout přímo u nás na adrese Vídeňská 99, 639 00 Brno.
Více informací naleznete v sekci Doprava a platba.
Platební metody
Online platební metody jsou zdarma, dobírka zpoplatněna 25 Kč.

Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.