TEA MOMENTS Sunny Moments 54,4g (32 pyramid, kolekce čajů)
101.76 Kč 90.86 Kč bez DPH
Sunny Moments je kolekce bylinných a ovocných čajů v pyramidkách, laděná do svěžích, letních chutí – ideální jako dárek nebo ochutnávkový mix.
Složení: SUMMER MELODY (květy ibišku 55,0 %, jablko 28,4 %, šípek 14,0 %, malina 0,5 %, květy chrpy 0,1 % a příchuť maliny),ALPINE MEADOW (citronová tráva 30,5 %, jablko 19,0 %, pomerančová kůra 20,0 %, šípek 10,0 %, máta 10,0 %, heřmánek 10,0 % a příchuť pomerančového džusu), VERY BERRY (zelený čaj, květů ibišku 25,0 %, jablka 15,2 %, borůvek 0,3 %, ostružinových listů 0,3 %, černého rybízu 0,3 % s příchutí lesních plodů a jahody), JOY OF MINT (jablko 28,5 %, šípek 14 %, květy ibišku 55 %, máta 2,0 %, malina 0,5 %, okvětní lístky chrpy 0,1 %).
303 skladem
Svěží kolekce plná letní energie a barev v podobě Sunny Moments.
Sunny Moments je kolekce čtyř bylinných a ovocných čajů, které v sobě mají chuť slunce, pohody a přírody. Najdeš tu sladké maliny, šťavnaté jablko, voňavé bylinky i svěží mátu – vše v pečlivě sladěných kombinacích, které potěší smysly a zklidní mysl. Čaje jsou bez kofeinu, takže si je můžeš vychutnat kdykoli během dne. Ať už hledáš malý dárek nebo moment jen pro sebe, Sunny Moments je výběr, který nikdy nezklame.
🌿 4 příchutě × 8 pyramid | 🍓 Bylinné a ovocné a zelené čaje | 🎁 Perfektní pro letní chvíle pohody
Hmotnost: 54,4 g
Země původu: Ukrajina
Výrobce: LLC Trypillya Sun
Způsob skladování: Skladujte na tmavém, suchém a chladném místě.
Tea Moments je značka čaje určená pro všechny, kdo si potrpí na kvalitu, přirozenost a atmosféru v každém šálku. Čaje jsou vyráběny z pečlivě vybraných surovin z plantáží v Indii, na Srí Lance, v Keni a Číně, s přídavkem skutečných kousků ovoce, bylin, lesních plodů a přírodních aroma. V nabídce najdete černé, zelené, bylinné i ovocné čaje – od klasických směsí až po originální autorské kombinace. Praktické balení v pyramidách, sáčcích nebo dárkových kolekcích dělá z Tea Moments ideální volbu jak pro každodenní chvíle s čajem, tak i jako stylový dárek.
| Hmotnost | 0.1 kg |
|---|---|
| ZNAČKA | Tea Moments |
| TYP ZBOŽÍ | Černý čaj |
| TYP OBALU | Papír |
| TYP PRODUKTU | Čaj v pyramidových sáčcích |
| POČET PRODUKTŮ V KARTONU | 10 |
| ZEMĚ PŮVODU | Ukrajina |
| NETTO VÁHA | 54,4 g |
| ROZMĚRY | 190 x 172 x 48 mm |
| ZPŮSOB SKLADOVÁNÍ | Skladujte na suchém, chladném místě, mimo sluneční záření, těsně uzavřené. |
| VÝROBCE | LLC Trypillya Sun, Trypіlska str. 46, Obuhіv, Kiev region, 08700, Ukraine, www.tsun.com.ua, info@tsun.com.ua |
| ODPOVĚDNÁ OSOBA ZA DOVOZ | Chaudry&Goraya s.r.o., Vídeňská 297/99, 639 00 Brno, info@cgfoods.cz |
| BEZPEČNOSTNÍ UPOZORNĚNÍ | žádné |
Pro přidávání recenzí se musíte nejdříve přihlásit.
Způsob a cena doručení
Objednávky zasíláme prostřednictvím dopravce GLS, PPL a Zásilkovny s doručením na adresu nebo do výdejních míst/boxů. Pokud jste z Brna a okolí, můžete si objednávku vyzvednout přímo u nás na adrese Vídeňská 99, 639 00 Brno.
Více informací naleznete v sekci Doprava a platba.
Platební metody
Online platební metody jsou zdarma, dobírka zpoplatněna 25 Kč.

Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.