TEA MOMENTS Ruby Night 37,4g (22 sáčků, bylinný čaj)
61.94 Kč 55.30 Kč bez DPH
Tea Moments Ruby Night je bylinný čaj s výraznou ovocnou chutí a jemně kořeněným podtónem.
Složení: ibišek, maliny, šípek, jablko, skořice, příchuť bergamotu.
125 skladem
Tea Moments Ruby Night je bylinný čaj s výraznou ovocnou chutí a jemně kořeněným podtónem.
Základ tvoří ibišek, který nápoji dodává sytou barvu a příjemně svěží, lehce nakyslou chuť. Maliny a šípek přinášejí plný ovocný charakter, zatímco jablko směs přirozeně zjemňuje a zakulacuje. Špetka skořice vytváří hřejivý nádech a příchuť bergamotu dodává elegantní citrusové aroma, které celý šálek krásně propojuje. Tea Moments Ruby Night je ideální volbou pro večerní chvíle klidu, kdy si chcete dopřát intenzivní ovocný zážitek s jemnou kořeněnou hloubkou
Hmotnost: 37,4 g
Země původu: Ukrajina
Výrobce: LLC Trypillya Sun
Způsob skladování: Skladujte na tmavém, suchém a chladném místě.
Tea Moments je značka čaje určená pro všechny, kdo si potrpí na kvalitu, přirozenost a atmosféru v každém šálku. Čaje jsou vyráběny z pečlivě vybraných surovin z plantáží v Indii, na Srí Lance, v Keni a Číně, s přídavkem skutečných kousků ovoce, bylin, lesních plodů a přírodních aroma. V nabídce najdete černé, zelené, bylinné i ovocné čaje – od klasických směsí až po originální autorské kombinace. Praktické balení v pyramidách, sáčcích nebo dárkových kolekcích dělá z Tea Moments ideální volbu jak pro každodenní chvíle s čajem, tak i jako stylový dárek.
| Hmotnost | 0.067 kg |
|---|---|
| ZNAČKA | Tea Moments |
| TYP ZBOŽÍ | Bylinný čaj |
| TYP OBALU | Papír |
| TYP PRODUKTU | Porcovaný čaj s přebalem |
| POČET PRODUKTŮ V KARTONU | 12 |
| ZEMĚ PŮVODU | Ukrajina |
| NETTO VÁHA | 37,4 g |
| ROZMĚRY | 148 x 68 x 38 mm |
| ZPŮSOB SKLADOVÁNÍ | Skladujte na suchém, chladném místě, mimo sluneční záření, těsně uzavřené. |
| VÝROBCE | LLC Trypillya Sun, Trypіlska str. 46, Obuhіv, Kiev region, 08700, Ukraine, www.tsun.com.ua, info@tsun.com.ua |
| ODPOVĚDNÁ OSOBA ZA DOVOZ | Chaudry&Goraya s.r.o., Vídeňská 297/99, 639 00 Brno, info@cgfoods.cz |
| BEZPEČNOSTNÍ UPOZORNĚNÍ | žádné |
Pro přidávání recenzí se musíte nejdříve přihlásit.
Způsob a cena doručení
Objednávky zasíláme prostřednictvím dopravce GLS, PPL a Zásilkovny s doručením na adresu nebo do výdejních míst/boxů. Pokud jste z Brna a okolí, můžete si objednávku vyzvednout přímo u nás na adrese Vídeňská 99, 639 00 Brno.
Více informací naleznete v sekci Doprava a platba.
Platební metody
Online platební metody jsou zdarma, dobírka zpoplatněna 25 Kč.

Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.