TEA MOMENTS Assorted Fruit Tea 34,2g (15 sáčků, kolekce čajů)
85.46 Kč 76.30 Kč bez DPH
Zažij radost z každého doušku s čajem Joy of Mint – svěží kombinace jablka, máty, ibišku a růže tě osvěží a povzbudí kdykoliv během dne.
Složení: CITRUS LOVE (černý čaj, okvětních lístků měsíčku 1,0 %, pomerančové kůry 4,0 % a příchuť grapefruitu a citronu), VERY BERRY (zelený čaj, květů ibišku 25,0 %, jablka 15,2 %, borůvek 0,3 %, ostružinových listů 0,3 %, černého rybízu 0,3 % s příchutí lesních plodů a jahody), STRAWBERRY KISS (zelený čaj, okvětních lístků růže 2,5 %, jahod 1,2 % a příchuť jahody a vanilky), SUMMER MELODY (zelený čaj, jablka 31,4 %, květů ibišku 35,0 %, malin 0,5 %, okvětních lístků chrpy 0,1 % a příchuť maliny), MANGO PARADISE (zelený čaj, okvětních lístků růže 0,5 %, kousků manga 1,0 % a příchuť mango).
247 skladem
Pokud hledáš čajovou kolekci plnou ovocné svěžesti a hravých chutí, pak je Assorted Fruit Tea ideální volbou.
V jednom balení najdeš hned 5 originálních příchutí, které tě provedou světem čajových zážitků – od citrusové svěžesti až po sladké tóny manga. Každá směs je pečlivě vybraná tak, aby nabídla vyváženou kombinaci zeleného nebo černého čaje s ovocem, květy a přirozeným aroma. Praktické balení obsahuje 15 sáčků (5 příchutí x 3) – ideální pro ochutnávku, zpestření každodenního pitného režimu nebo jako originální dárek.
Hmotnost: 34,2 g
Země původu: Ukrajina
Výrobce: LLC Trypillya Sun
Způsob skladování: Skladujte na tmavém, suchém a chladném místě.
Tea Moments je značka čaje určená pro všechny, kdo si potrpí na kvalitu, přirozenost a atmosféru v každém šálku. Čaje jsou vyráběny z pečlivě vybraných surovin z plantáží v Indii, na Srí Lance, v Keni a Číně, s přídavkem skutečných kousků ovoce, bylin, lesních plodů a přírodních aroma. V nabídce najdete černé, zelené, bylinné i ovocné čaje – od klasických směsí až po originální autorské kombinace. Praktické balení v pyramidách, sáčcích nebo dárkových kolekcích dělá z Tea Moments ideální volbu jak pro každodenní chvíle s čajem, tak i jako stylový dárek.
| Hmotnost | 0.067 kg |
|---|---|
| ZNAČKA | Tea Moments |
| TYP ZBOŽÍ | Variace čajů |
| TYP OBALU | Fólie |
| TYP PRODUKTU | Porcovaný čaj s přebalem |
| POČET PRODUKTŮ V KARTONU | 15 |
| ZEMĚ PŮVODU | Ukrajina |
| NETTO VÁHA | 34,2 g |
| ROZMĚRY | 150 x 94 x 50 mm |
| ZPŮSOB SKLADOVÁNÍ | Skladujte na suchém, chladném místě, mimo sluneční záření, těsně uzavřené. |
| VÝROBCE | LLC Trypillya Sun, Trypіlska str. 46, Obuhіv, Kiev region, 08700, Ukraine, www.tsun.com.ua, info@tsun.com.ua |
| ODPOVĚDNÁ OSOBA ZA DOVOZ | Chaudry&Goraya s.r.o., Vídeňská 297/99, 639 00 Brno, info@cgfoods.cz |
| BEZPEČNOSTNÍ UPOZORNĚNÍ | žádné |
Pro přidávání recenzí se musíte nejdříve přihlásit.
Způsob a cena doručení
Objednávky zasíláme prostřednictvím dopravce GLS, PPL a Zásilkovny s doručením na adresu nebo do výdejních míst/boxů. Pokud jste z Brna a okolí, můžete si objednávku vyzvednout přímo u nás na adrese Vídeňská 99, 639 00 Brno.
Více informací naleznete v sekci Doprava a platba.
Platební metody
Online platební metody jsou zdarma, dobírka zpoplatněna 25 Kč.

Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.