SHERLOCK SECRETS Milk Oolong 100g (sypaný, oolong čaj)
81.38 Kč 72.66 Kč bez DPH
Sherlock Secrets Milk Oolong je jedinečný čaj, který kombinuje jemnost oolongu s lahodnou, krémovou příchutí mléka.Tento čaj zaujme svou chutí a příjemnou vůní, která je zároveň jemná i výrazná.
Složení: Oolong čaj s příchutí mléka.
215 skladem
Sherlock Secrets Milk Oolong je jedinečný čaj, který kombinuje jemnost oolongu s lahodnou, krémovou příchutí mléka.Tento čaj zaujme svou chutí a příjemnou vůní, která je zároveň jemná i výrazná.
Mléčná příchuť dodává čaji sametový nádech, který krásně ladí s lehce květinovým základem oolongu. Díky speciálnímu způsobu zpracování nabízí Milk Oolong bohatý, ale zároveň jemný zážitek, který potěší i ty nejnáročnější čajové gurmány. Je ideální pro chvíle relaxace, kdy chcete něco víc než obyčejný šálek čaje.
Hmotnost: 100 g
Země původu: Ukrajina
Výrobce: LLC Trypillya Sun
Způsob skladování: Skladovat v chladu a suchu.
Sherlock Secrets je značka čaje inspirovaná elegancí a britskou tradicí. Každá směs je jako malé dobrodružství – chuť a vůně se rozvíjejí postupně a vytvářejí jedinečný zážitek. V nabídce najdete černé, zelené, bylinné i ovocné čaje s přírodními ingrediencemi, kousky ovoce a esenciálními oleji. Stylové balení spojuje klasiku s moderním designem.
| Hmotnost | 0.2 kg |
|---|---|
| ZNAČKA | Sherlock Secrets |
| TYP ZBOŽÍ | Oolong čaj |
| TYP OBALU | Papír |
| TYP PRODUKTU | Sypaný čaj |
| POČET PRODUKTŮ V KARTONU | 14 |
| ZEMĚ PŮVODU | Ukrajina |
| NETTO VÁHA | 100 g |
| ROZMĚRY | 137 x 97 x 53 mm |
| ZPŮSOB SKLADOVÁNÍ | Skladujte na suchém, chladném místě, mimo sluneční záření, těsně uzavřené. |
| VÝROBCE | LLC Trypillya Sun, Trypіlska str. 46, Obuhіv, Kiev region, 08700, Ukraine, www.tsun.com.ua, info@tsun.com.ua |
| ODPOVĚDNÁ OSOBA ZA DOVOZ | Chaudry&Goraya s.r.o., Vídeňská 297/99, 639 00 Brno, info@cgfoods.cz |
| BEZPEČNOSTNÍ UPOZORNĚNÍ | žádné |
Způsob a cena doručení
Objednávky zasíláme prostřednictvím dopravce GLS, PPL a Zásilkovny s doručením na adresu nebo do výdejních míst/boxů. Pokud jste z Brna a okolí, můžete si objednávku vyzvednout přímo u nás na adrese Vídeňská 99, 639 00 Brno.
Více informací naleznete v sekci Doprava a platba.
Platební metody
Online platební metody jsou zdarma, dobírka zpoplatněna 25 Kč.
