SHERLOCK SECRETS English Breakfast 200g (100 sáčků, černý čaj)
140.96 Kč 125.86 Kč bez DPH
Sherlock Secrets English Breakfast je tradiční černý čaj, který nabízí plnou a výraznou chuť, která je ideální pro každé ráno. Tento čaj je vyroben z pečlivě vybraných černých čajových lístků, které dohromady tvoří vyváženou směs.
Složení: Černý čaj.
231 skladem
Sherlock Secrets English Breakfast je tradiční černý čaj, který nabízí plnou a výraznou chuť, která je ideální pro každé ráno. Tento čaj je vyroben z pečlivě vybraných černých čajových lístků, které dohromady tvoří vyváženou směs.
Sherlock Secrets English Breakfast vás spolehlivě povzbudí a pomůže nastartovat den s energií. Je to oblíbený čaj pro ty, kdo mají rádi klasiku. Skvěle chutná samotný, ale výborně se doplňuje také s mlékem. Ať už jej tedy pijete při snídani, nebo kdykoliv během dne, English Breakfast vám nabídne pravou čajovou tradici a stane se vaším každodenním rituálem.
Hmotnost: 200 g
Země původu: Ukrajina
Výrobce: LLC Trypillya Sun
Způsob skladování: Skladovat v chladu a suchu.
Sherlock Secrets je značka čaje inspirovaná elegancí a britskou tradicí. Každá směs je jako malé dobrodružství – chuť a vůně se rozvíjejí postupně a vytvářejí jedinečný zážitek. V nabídce najdete černé, zelené, bylinné i ovocné čaje s přírodními ingrediencemi, kousky ovoce a esenciálními oleji. Stylové balení spojuje klasiku s moderním designem.
| Hmotnost | 0.32 kg |
|---|---|
| ZNAČKA | Sherlock Secrets |
| TYP ZBOŽÍ | Černý čaj |
| TYP OBALU | Papír |
| TYP PRODUKTU | Porcovaný čaj bez přebalu |
| POČET PRODUKTŮ V KARTONU | 10 |
| ZEMĚ PŮVODU | Ukrajina |
| NETTO VÁHA | 200 g |
| ROZMĚRY | 170 x 160 x 60 mm |
| ZPŮSOB SKLADOVÁNÍ | Skladujte na suchém, chladném místě, mimo sluneční záření, těsně uzavřené. |
| VÝROBCE | LLC Trypillya Sun, Trypіlska str. 46, Obuhіv, Kiev region, 08700, Ukraine, www.tsun.com.ua, info@tsun.com.ua |
| ODPOVĚDNÁ OSOBA ZA DOVOZ | Chaudry&Goraya s.r.o., Vídeňská 297/99, 639 00 Brno, info@cgfoods.cz |
| BEZPEČNOSTNÍ UPOZORNĚNÍ | žádné |
Způsob a cena doručení
Objednávky zasíláme prostřednictvím dopravce GLS, PPL a Zásilkovny s doručením na adresu nebo do výdejních míst/boxů. Pokud jste z Brna a okolí, můžete si objednávku vyzvednout přímo u nás na adrese Vídeňská 99, 639 00 Brno.
Více informací naleznete v sekci Doprava a platba.
Platební metody
Online platební metody jsou zdarma, dobírka zpoplatněna 25 Kč.
