SHERLOCK SECRETS Dragon of China 39,6g (22 sáčků, zelený čaj)
61.94 Kč 55.30 Kč bez DPH
Sherlock Secrets Dragon of China je tradiční zelený čaj s jemnou, ale výraznou chutí, která osvěží tělo i mysl. Perfektní volba, když potřebuješ restart, soustředění nebo jen chvilku klidu.
Složení: Zelený čaj.
111 skladem
Sherlock Secrets Dragon of China je tradiční zelený čaj s jemnou, ale výraznou chutí, která osvěží tělo i mysl. Perfektní volba, když potřebuješ restart, soustředění nebo jen chvilku klidu.
Pečlivě vybrané lístky pravého zeleného čaje přinášejí lehce nasládlou a zároveň svěží chuť. Tento čaj je ideální pro chvíle klidu, meditace nebo jako každodenní rituál pro udržení vnitřní rovnováhy. Díky vysokému obsahu antioxidantů podporuje celkovou vitalitu a přirozenou energii. Sherlock Secrets Dragon of China je opravdovou poctou čajové kultuře a přenese vás myšlenkami do srdce staré Číny.
Hmotnost: 39,6 g
Země původu: Ukrajina
Výrobce: LLC Trypillya Sun
Způsob skladování: Skladovat v chladu a suchu.
Sherlock Secrets je značka čaje inspirovaná elegancí a britskou tradicí. Každá směs je jako malé dobrodružství – chuť a vůně se rozvíjejí postupně a vytvářejí jedinečný zážitek. V nabídce najdete černé, zelené, bylinné i ovocné čaje s přírodními ingrediencemi, kousky ovoce a esenciálními oleji. Stylové balení spojuje klasiku s moderním designem.
| Hmotnost | 0.1 kg |
|---|---|
| ZNAČKA | Sherlock Secrets |
| TYP ZBOŽÍ | Zelený čaj |
| TYP OBALU | Papír |
| TYP PRODUKTU | Porcovaný čaj s přebalem |
| POČET PRODUKTŮ V KARTONU | 12 |
| ZEMĚ PŮVODU | Ukrajina |
| NETTO VÁHA | 39,6 g |
| ROZMĚRY | 150 x 80 x 70 mm |
| ZPŮSOB SKLADOVÁNÍ | Skladujte na suchém, chladném místě, mimo sluneční záření, těsně uzavřené. |
| VÝROBCE | LLC Trypillya Sun, Trypіlska str. 46, Obuhіv, Kiev region, 08700, Ukraine, www.tsun.com.ua, info@tsun.com.ua |
| ODPOVĚDNÁ OSOBA ZA DOVOZ | Chaudry&Goraya s.r.o., Vídeňská 297/99, 639 00 Brno, info@cgfoods.cz |
| BEZPEČNOSTNÍ UPOZORNĚNÍ | žádné |
Způsob a cena doručení
Objednávky zasíláme prostřednictvím dopravce GLS, PPL a Zásilkovny s doručením na adresu nebo do výdejních míst/boxů. Pokud jste z Brna a okolí, můžete si objednávku vyzvednout přímo u nás na adrese Vídeňská 99, 639 00 Brno.
Více informací naleznete v sekci Doprava a platba.
Platební metody
Online platební metody jsou zdarma, dobírka zpoplatněna 25 Kč.
