SHERLOCK SECRETS Alpine Meadow 33g (22 sáčků, bylinný čaj)
61.94 Kč 55.30 Kč bez DPH
Sherlock Secrets Alpine Meadow je ideální volbou pro relaxaci kdykoliv během dne. Je směsí citronové trávy, heřmánku, máty a šípku, které tvoří jemný bylinný čaj s osvěžující chutí.
Složení: Citronová tráva 20 %, kousky jablek 18 %, květy heřmánku 17,4 %, plody šípku 17 %, pomerančová kůra 15,5 %, listy máty 10 %, květy pomerančovníku 1,5 %.
86 skladem
Sherlock Secrets Alpine Meadow je ideální volbou pro relaxaci kdykoliv během dne. Je směsí citronové trávy, heřmánku, máty a šípku, které tvoří jemný bylinný čaj s osvěžující chutí.
Nechte se unést na rozkvetlou alpskou louku s každým douškem tohoto aromatického bylinného čaje. Sherlock Secrets Alpine Meadow je kombinací citronové trávy, jablek, heřmánku a šípku, které dohromady vytváří harmonickou a osvěžující chuť. Pomarančová kůra a lístky máty dodávají nápoji jemnou citrusovou svěžest a chladivý nádech. Květ pomerančovníku čaj příjemně zjemňuje a navozuje pocit pohody. Směs citronové trávy, heřmánku, máty a šípku tvoří jemný bylinný čaj s osvěžující chutí.
Hmotnost: 33 g
Země původu: Ukrajina
Výrobce: LLC Trypillya Sun
Způsob skladování: Skladovat v chladu a suchu.
Sherlock Secrets je značka čaje inspirovaná elegancí a britskou tradicí. Každá směs je jako malé dobrodružství – chuť a vůně se rozvíjejí postupně a vytvářejí jedinečný zážitek. V nabídce najdete černé, zelené, bylinné i ovocné čaje s přírodními ingrediencemi, kousky ovoce a esenciálními oleji. Stylové balení spojuje klasiku s moderním designem.
| Hmotnost | 0.1 kg |
|---|---|
| ZNAČKA | Sherlock Secrets |
| TYP ZBOŽÍ | Bylinný čaj |
| TYP OBALU | Papír |
| TYP PRODUKTU | Porcovaný čaj s přebalem |
| POČET PRODUKTŮ V KARTONU | 12 |
| ZEMĚ PŮVODU | Ukrajina |
| NETTO VÁHA | 33 g |
| ROZMĚRY | 150 x 80 x 70 mm |
| ZPŮSOB SKLADOVÁNÍ | Skladujte na suchém, chladném místě, mimo sluneční záření, těsně uzavřené. |
| VÝROBCE | LLC Trypillya Sun, Trypіlska str. 46, Obuhіv, Kiev region, 08700, Ukraine, www.tsun.com.ua, info@tsun.com.ua |
| ODPOVĚDNÁ OSOBA ZA DOVOZ | Chaudry&Goraya s.r.o., Vídeňská 297/99, 639 00 Brno, info@cgfoods.cz |
| BEZPEČNOSTNÍ UPOZORNĚNÍ | žádné |
Způsob a cena doručení
Objednávky zasíláme prostřednictvím dopravce GLS, PPL a Zásilkovny s doručením na adresu nebo do výdejních míst/boxů. Pokud jste z Brna a okolí, můžete si objednávku vyzvednout přímo u nás na adrese Vídeňská 99, 639 00 Brno.
Více informací naleznete v sekci Doprava a platba.
Platební metody
Online platební metody jsou zdarma, dobírka zpoplatněna 25 Kč.
