POŠKOZENÝ TEA MOMENTS Summer Melody 34g (20 pyramid, ovocno-bylinný čaj)
55.66 Kč Původní cena byla: 55.66 Kč.38.96 KčAktuální cena je: 38.96 Kč. 34.79 Kč bez DPH
Letní ovocno-bylinný čaj Summer Melody s malinovou příchutí potěší svou svěžestí a skvěle chutná i jako ledový nápoj.
Složení: Květy ibišku 55,0 %, jablko 28,4 %, šípek 14,0 %, malina 0,5 %, květy chrpy 0,1 % a příchuť maliny.
Poškozený je jen vnější obal produktu, nikoli jeho obsah.
1 skladem
Letní harmonie chutí v každém šálku.
Summer Melody je ovocno-bylinný čaj, který tě okouzlí svěží chutí malin, květů ibišku a šípku. Je to ideální volba pro ty, kdo si chtějí dopřát voňavý a přírodní nápoj bez kofeinu. Sladce ovocná vůně a jemně nakyslá chuť vytváří vyváženou kombinaci, kterou si zamiluješ při každodenním pití. Summer Melody je skvělý horký i vychlazený jako ledový čaj – a díky pyramidovým sáčkům se jeho chuť krásně rozvine. Vychutnej si chvíle klidu a pohody s tímto čajem inspirovaným letní přírodou.
Hmotnost: 34 g
Země původu: Ukrajina
Výrobce: LLC Trypillya Sun
Způsob skladování: Skladujte na tmavém, suchém a chladném místě.
Tea Moments je značka čaje určená pro všechny, kdo si potrpí na kvalitu, přirozenost a atmosféru v každém šálku. Čaje jsou vyráběny z pečlivě vybraných surovin z plantáží v Indii, na Srí Lance, v Keni a Číně, s přídavkem skutečných kousků ovoce, bylin, lesních plodů a přírodních aroma. V nabídce najdete černé, zelené, bylinné i ovocné čaje – od klasických směsí až po originální autorské kombinace. Praktické balení v pyramidách, sáčcích nebo dárkových kolekcích dělá z Tea Moments ideální volbu jak pro každodenní chvíle s čajem, tak i jako stylový dárek.
Poškozený je jen vnější obal produktu, nikoli jeho obsah.
| Hmotnost | 0.067 kg |
|---|---|
| ZNAČKA | Tea Moments |
| TYP ZBOŽÍ | Ovocno-bylinný čaj |
| TYP OBALU | Papír |
| TYP PRODUKTU | Čaj v pyramidových sáčcích |
| POČET PRODUKTŮ V KARTONU | 14 |
| ZEMĚ PŮVODU | Ukrajina |
| NETTO VÁHA | 34 g |
| ROZMĚRY | 105 x 100 x 55 mm |
| ZPŮSOB SKLADOVÁNÍ | Skladujte na suchém, chladném místě, mimo sluneční záření, těsně uzavřené. |
| VÝROBCE | LLC Trypillya Sun, Trypіlska str. 46, Obuhіv, Kiev region, 08700, Ukraine, www.tsun.com.ua, info@tsun.com.ua |
| ODPOVĚDNÁ OSOBA ZA DOVOZ | Chaudry&Goraya s.r.o., Vídeňská 297/99, 639 00 Brno, info@cgfoods.cz |
| BEZPEČNOSTNÍ UPOZORNĚNÍ | žádné |
Pro přidávání recenzí se musíte nejdříve přihlásit.
Způsob a cena doručení
Objednávky zasíláme prostřednictvím dopravce GLS, PPL a Zásilkovny s doručením na adresu nebo do výdejních míst/boxů. Pokud jste z Brna a okolí, můžete si objednávku vyzvednout přímo u nás na adrese Vídeňská 99, 639 00 Brno.
Více informací naleznete v sekci Doprava a platba.
Platební metody
Online platební metody jsou zdarma, dobírka zpoplatněna 25 Kč.

Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.