POŠKOZENÝ SHERLOCK SECRETS Rich Assam 100g (sypaný, černý čaj)
81.38 Kč Původní cena byla: 81.38 Kč.56.96 KčAktuální cena je: 56.96 Kč. 50.86 Kč bez DPH
Sherlock Secrets Rich Assam Black Tea nabízí bohatou a silnou chuť, která okamžitě okouzlí milovníky kvalitního černého čaje. Je skvělou volbou pro ty, kteří hledají čaj s hlubokou chutí, jenž osvěží a dodá energii na celý den.
Složení: Černý čaj.
Poškozený je pouze vnější obal produktu, nikoliv jeho obsah.
Není skladem
Sherlock Secrets Rich Assam Black Tea nabízí bohatou a silnou chuť, která okamžitě okouzlí milovníky kvalitního černého čaje. Je skvělou volbou pro ty, kteří hledají čaj s hlubokou chutí, jenž osvěží a dodá energii na celý den.
Černý čaj Sherlock Secrets Rich Assam je perfektní volbou pro všechny, kdo si chtějí dopřát silnou a charakteristickou chuť v každém šálku. Intenzivní a vyvážený charakter tohoto indického čaje přináší nezaměnitelný zážitek, ideální pro chvíle, kdy si chcete dopřát něco výjimečného. Rich Assam je kvalitní a tradiční čaj, který nabízí jedinečnou hloubku v každém doušku. Sherlock Secrets Rich Assam je čaj, který vás pohltí svou intenzivní chutí a silným charakterem, ideální pro začátek každého dne.
Hmotnost: 100 g
Země původu: Ukrajina
Výrobce: LLC Trypillya Sun
Způsob skladování: Skladovat v chladu a suchu.
Sherlock Secrets je značka čaje inspirovaná elegancí a britskou tradicí. Každá směs je jako malé dobrodružství – chuť a vůně se rozvíjejí postupně a vytvářejí jedinečný zážitek. V nabídce najdete černé, zelené, bylinné i ovocné čaje s přírodními ingrediencemi, kousky ovoce a esenciálními oleji. Stylové balení spojuje klasiku s moderním designem.
Poškozený je pouze vnější obal produktu, nikoliv jeho obsah.
| Hmotnost | 0.2 kg |
|---|---|
| ZNAČKA | Sherlock Secrets |
| TYP ZBOŽÍ | Černý čaj |
| TYP OBALU | Papír |
| TYP PRODUKTU | Sypaný čaj |
| POČET PRODUKTŮ V KARTONU | 14 |
| ZEMĚ PŮVODU | Ukrajina |
| NETTO VÁHA | 100 g |
| ROZMĚRY | 137 x 97 x 53 mm |
| ZPŮSOB SKLADOVÁNÍ | Skladujte na suchém, chladném místě, mimo sluneční záření, těsně uzavřené. |
| VÝROBCE | LLC Trypillya Sun, Trypіlska str. 46, Obuhіv, Kiev region, 08700, Ukraine, www.tsun.com.ua, info@tsun.com.ua |
| ODPOVĚDNÁ OSOBA ZA DOVOZ | Chaudry&Goraya s.r.o., Vídeňská 297/99, 639 00 Brno, info@cgfoods.cz |
| BEZPEČNOSTNÍ UPOZORNĚNÍ | žádné |
Způsob a cena doručení
Objednávky zasíláme prostřednictvím dopravce GLS, PPL a Zásilkovny s doručením na adresu nebo do výdejních míst/boxů. Pokud jste z Brna a okolí, můžete si objednávku vyzvednout přímo u nás na adrese Vídeňská 99, 639 00 Brno.
Více informací naleznete v sekci Doprava a platba.
Platební metody
Online platební metody jsou zdarma, dobírka zpoplatněna 25 Kč.
