POŠKOZENÝ HYSON Ceylon Supreme Ruhuna 200g (sypaný, černý čaj)
229.71 Kč Původní cena byla: 229.71 Kč.160.80 KčAktuální cena je: 160.80 Kč. 143.57 Kč bez DPH
Hyson Ceylon Supreme Ruhuna je sypaný černý čaj z nížinné oblasti Ruhuna na jihu Srí Lanky. Vyznačuje se plnou, tmavší chutí s výrazným tělem a lehce kouřovým či zemitým nádechem.
Složení: 100% Čistý cejlonský černý čaj, bez přidaných aditiv
Poškozený je pouze vnější obal produktu, nikoliv jeho obsah.
1 skladem
Hyson Ceylon Supreme Ruhuna je sypaný černý čaj z nížinné oblasti Ruhuna na jihu Srí Lanky. Vyznačuje se plnou, tmavší chutí s výrazným tělem a lehce kouřovým či zemitým nádechem.
Hyson Ceylon Supreme Ruhuna pochází z oblasti s nižší nadmořskou výškou, kde čajovníky rostou v teplejším klimatu a dávají čaj s intenzivní barvou a silným chuťovým profilem. Tento čaj se vyznačuje sytým nálevem, bohatou, mírně kořeněnou chutí a někdy i lehkým kouřovým tónem, který je typický právě pro region Ruhuna. Je ideální volbou pro ty, kdo dávají přednost výraznému čaji s charakterem, který skvěle zahřeje i povzbudí. Hyson Ceylon Supreme Ruhuna je vhodný jak pro tradiční přípravu, tak i s mlékem pro silnější šálek s hlubším aroma.
Hmotnost: 200 g
Země původu: Sri Lanka
Výrobce: Hyson teas (PVT) LTD.
Způsob skladování: Skladovat v suchu a chladu.
Firma Hyson teas (PVT) LTD., adresa: No. 190/1 Siri Sumana Mawatha, Angoda, LK Srí Lanka, je specializovaná čajová společnost zabývající se vývozem nejkvalitnějšího ceylonského čaje. Je držitelem certifikací HALAL a KOSHER a evropského, japonského i amerického značení pro ekologickou produkci. Čaje Hyson jsou tím pravým pro náročné spotřebitele, kteří ocení jak čisté, tak ochucené černé, zelené i bylinné čaje, a také čajové směsi obohacené o kousky pečlivě vybíraného ovoce, okvětních lístků či dokonce koření.
Poškozený je pouze vnější obal produktu, nikoliv jeho obsah.
| Hmotnost | 0.35 kg |
|---|---|
| ZNAČKA | Hyson |
| TYP ZBOŽÍ | Černý čaj |
| TYP OBALU | Dárkové balení, Plech |
| TYP PRODUKTU | Sypaný čaj |
| POČET PRODUKTŮ V KARTONU | 12 |
| ZEMĚ PŮVODU | Srí Lanka |
| NETTO VÁHA | 200 g |
| ROZMĚRY | 165 x 115 x 75 mm |
| ZPŮSOB SKLADOVÁNÍ | Skladujte na suchém, chladném místě, mimo sluneční záření, těsně uzavřené. |
| VÝROBCE | Hyson teas (PVT) LTD., adresa: No. 190/1 Siri Sumana Mawatha, Angoda, LK Srí Lanka, www.hysonteas.com, hyson@hysonteas.lk |
| ODPOVĚDNÁ OSOBA ZA DOVOZ | Chaudry&Goraya s.r.o., Vídeňská 297/99, 639 00 Brno, info@cgfoods.cz |
| BEZPEČNOSTNÍ UPOZORNĚNÍ | žádné |
Způsob a cena doručení
Objednávky zasíláme prostřednictvím dopravce GLS, PPL a Zásilkovny s doručením na adresu nebo do výdejních míst/boxů. Pokud jste z Brna a okolí, můžete si objednávku vyzvednout přímo u nás na adrese Vídeňská 99, 639 00 Brno.
Více informací naleznete v sekci Doprava a platba.
Platební metody
Online platební metody jsou zdarma, dobírka zpoplatněna 25 Kč.
