POŠKOZENÝ EALDWIN Tropical Cocktail 20g (10 pyramid, černý čaj)
55.66 Kč Původní cena byla: 55.66 Kč.38.96 KčAktuální cena je: 38.96 Kč. 34.79 Kč bez DPH
Pravé dobrodružství chutí – černý čaj s exotickými kousky papáji, manga a ananasu, obohacený o nádech tropického ovoce.
Složení: černý čaj, kousky papáji, kousky manga, kousky ananasu, příchuť tropického ovoce
Poškozený je jen vnější obal produktu, nikoli jeho obsah.
Není skladem
Pravé dobrodružství chutí – černý čaj s exotickými kousky papáji, manga a ananasu, obohacený o nádech tropického ovoce.
Tento úchvatný nápoj vám přináší neodolatelný mix černého čaje s lahodnými kousky tropického ovoce. Příchuť papáji, manga a ananasu se spojuje v jedinečnou symfonii chutí, která vás okamžitě přenese do srdce tropického ráje. Každý doušek je jako skok do osvěžujícího bazénu exotických vůní a sladkých tónů. Užijte si tuto chuťovou odysseu, která vám umožní prozkoumat záhadné světy tropického ovoce přímo ve vašem šálku.
Hmotnost: 20 g
Země původu: Sri lanka
Výrobce: Empire teas (PVT) LTD.
Způsob skladování: Skladovat v suchu a chladu.
Poškozený je jen vnější obal produktu, nikoli jeho obsah.
Ealdwin je luxusní dárková značka, která se specializuje na nabídku čaje jako dárku pro všechny příležitosti. Naším cílem je vytvářet dárky, které jsou promyšlené a smysluplné. Čaj Ealdwin pochází z etických zdrojů a neustále pracuje na budování udržitelné společnosti s větším nasazením. Snažíme se minimalizovat naši uhlíkovou stopu a podporovat postupy šetrné k životnímu prostředí. Ve společnosti Ealdwin věříme, že čaj je dar přírody, a naším posláním je přinášet tento dar všem s dokonalostí.
| Hmotnost | 0.05 kg |
|---|---|
| ZNAČKA | Ealdwin |
| TYP ZBOŽÍ | Černý čaj |
| TYP OBALU | Papír |
| TYP PRODUKTU | Čaj v pyramidových sáčcích |
| POČET PRODUKTŮ V KARTONU | 24 |
| ZEMĚ PŮVODU | Srí Lanka |
| NETTO VÁHA | 20 g |
| ROZMĚRY | 175 x 65 x 65 mm |
| ZPŮSOB SKLADOVÁNÍ | Skladujte na suchém, chladném místě, mimo sluneční záření, těsně uzavřené. |
| VÝROBCE | Empire teas (PVT) LTD., adresa: No. 190/1 Siri Sumana Mawatha, Angoda, LK Srí Lanka, ealdwin.com, info@ealdwin.com |
| ODPOVĚDNÁ OSOBA ZA DOVOZ | Chaudry&Goraya s.r.o., Vídeňská 297/99, 639 00 Brno, info@cgfoods.cz |
| BEZPEČNOSTNÍ UPOZORNĚNÍ | žádné |
Pro přidávání recenzí se musíte nejdříve přihlásit.
Způsob a cena doručení
Objednávky zasíláme prostřednictvím dopravce GLS, PPL a Zásilkovny s doručením na adresu nebo do výdejních míst/boxů. Pokud jste z Brna a okolí, můžete si objednávku vyzvednout přímo u nás na adrese Vídeňská 99, 639 00 Brno.
Více informací naleznete v sekci Doprava a platba.
Platební metody
Online platební metody jsou zdarma, dobírka zpoplatněna 25 Kč.

Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.