POŠKOZENÝ EALDWIN Christmas Bliss, obálky 15g (9 sáčků, kolekce čajů)
70.56 Kč Původní cena byla: 70.56 Kč.49.39 KčAktuální cena je: 49.39 Kč. 44.10 Kč bez DPH
Ealdwin Christmas Bliss je vánoční dárková čajová obálka s devíti sáčky, která spojuje jemný jasmínový zelený čaj, elegantní černý čaj s bergamotem a zklidňující bylinný čaj s heřmánkem a levandulí. Kolekce pro sváteční chvíle klidu a pohody.
Složení: ROYAL JASMINE (zelený čaj, příchuť jasmínu), EARL GREY (černý čaj, příchuť bergamotu), CHAMOMILE & LAVENDER (heřmánek, levandule)
Poškozený je pouze vnější obal produktu, nikoliv jeho obsah.
4 skladem
Ealdwin Christmas Bliss je vánoční dárková čajová obálka s devíti sáčky, která spojuje jemný jasmínový zelený čaj, elegantní černý čaj s bergamotem a zklidňující bylinný čaj s heřmánkem a levandulí. Kolekce pro sváteční chvíle klidu a pohody.
Čajová obálka Ealdwin Christmas Bliss přináší tři harmonické čajové směsi, které navozují pocit vnitřního klidu i sváteční elegance. Royal Jasmine nabídne lehkost zeleného čaje s květinovým jasmínovým tónem, Earl Grey přináší klasickou chuť černého čaje s osvěžujícím bergamotem a Chamomile & Lavender uzavírá kolekci jemnou bylinnou směsí pro večerní relaxaci. Ealdwin Christmas Bliss je ideálním dárkem pro milovníky jemných chutí i krásnou pozorností pro chvíle ticha během vánočního shonu.
Hmotnost: 15 g
Země původu: Sri lanka
Výrobce: Empire teas (PVT) LTD.
Způsob skladování: Skladovat v suchu a chladu.
Ealdwin je luxusní dárková značka, která se specializuje na nabídku čaje jako dárku pro všechny příležitosti. Naším cílem je vytvářet dárky, které jsou promyšlené a smysluplné. Čaj Ealdwin pochází z etických zdrojů a neustále pracuje na budování udržitelné společnosti s větším nasazením. Snažíme se minimalizovat naši uhlíkovou stopu a podporovat postupy šetrné k životnímu prostředí. Ve společnosti Ealdwin věříme, že čaj je dar přírody, a naším posláním je přinášet tento dar všem s dokonalostí.
Poškozený je pouze vnější obal produktu, nikoliv jeho obsah.
| Hmotnost | 0.08 kg |
|---|---|
| ZNAČKA | Ealdwin |
| TYP ZBOŽÍ | Variace čajů |
| TYP OBALU | Papír, Vánoční balení |
| TYP PRODUKTU | Porcovaný čaj s přebalem |
| POČET PRODUKTŮ V KARTONU | 48 |
| ZEMĚ PŮVODU | Srí Lanka |
| NETTO VÁHA | 15 g |
| ROZMĚRY | 225 x 165 x 5 mm |
| ZPŮSOB SKLADOVÁNÍ | Skladujte na suchém, chladném místě, mimo sluneční záření, těsně uzavřené. |
| VÝROBCE | Empire teas (PVT) LTD., adresa: No. 190/1 Siri Sumana Mawatha, Angoda, LK Srí Lanka, ealdwin.com, info@ealdwin.com |
| ODPOVĚDNÁ OSOBA ZA DOVOZ | Chaudry&Goraya s.r.o., Vídeňská 297/99, 639 00 Brno, info@cgfoods.cz |
| BEZPEČNOSTNÍ UPOZORNĚNÍ | žádné |
Pro přidávání recenzí se musíte nejdříve přihlásit.
Způsob a cena doručení
Objednávky zasíláme prostřednictvím dopravce GLS, PPL a Zásilkovny s doručením na adresu nebo do výdejních míst/boxů. Pokud jste z Brna a okolí, můžete si objednávku vyzvednout přímo u nás na adrese Vídeňská 99, 639 00 Brno.
Více informací naleznete v sekci Doprava a platba.
Platební metody
Online platební metody jsou zdarma, dobírka zpoplatněna 25 Kč.

Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.