POŠKOZENÝ CURTIS Positive Vibes 34g (20 pyramid, kolekce čajů) DMT 2/27
186.59 Kč Původní cena byla: 186.59 Kč.83.97 KčAktuální cena je: 83.97 Kč. 74.97 Kč bez DPH
Curtis Positive Vibes je kolekce 20 pyramidových čajů, která přináší pestrý mix chutí – od svěžího mojita přes sladké lesní plody až po exotickou guavu a dračí ovoce. Barevná čajová sada plná chuti, radosti a dobré nálady.
Složení: FRESH MOJITO (Zelený čaj, aroma mojito (limetka, máta), citrusová kůra, máta, citronová tráva), SUMMER BERRIES (Ibišek, šípky, kousky jablek, malinové aroma, kousky malin), HAWAII SUNKISS (Černý čaj, příchuť guavy, jahody a bazalky, kousky ananasu a jablek, okvětní lístky jasmínu a růže, kousky jahod a lesních jahod, bazalka), WHITE BOUNTEA (Bílý čaj, aroma dračího ovoce, kousky jablek, okvětní lístky růže, regulátor kyselosti: kyselina citronová).
Poškozený je jen vnější obal produktu, nikoli jeho obsah.
2 skladem
Curtis Positive Vibes je kolekce 20 pyramidových čajů, která přináší pestrý mix chutí – od svěžího mojita přes sladké lesní plody až po exotickou guavu a dračí ovoce. Barevná čajová sada plná chuti, radosti a dobré nálady.
Curtis Positive Vibes je zážitková čajová kolekce, která spojuje čtyři výrazné a originální směsi pro každý den a každou náladu. Fresh Mojito osvěží zeleným čajem s mátou, limetkou a citronovou trávou. Summer Berries potěší kombinací ibišku, šípků, jablek a sladkých malin. Hawaii Sunkiss nabízí bohatý černý čaj s chutí guavy, jahod, bazalky a květinovými tóny jasmínu a růže. White Bountea zase okouzlí lehkostí bílého čaje s dračím ovocem a růžovými okvětními lístky. Curtis Positive Vibes je ideální jako dárek nebo ochutnávková sada pro každého, kdo si rád zpestří den výjimečnými čajovými kombinacemi.
Hmotnost: 34 g
Země původu: Rusko
Výrobce: MAY LLC
Způsob skladování: Skladujte na tmavém, suchém a chladném místě.
Čaje Curtis jsou výjimečné svými neočekávanými kombinacemi čajů s kousky ovoce. Historie čaje Curtis začala v roce 2003 v Londýně, kdy byla založena společnost Curtis & Partridge London, která o tři roky později přešla pod společnost MAY. Nyní si v nabídce Curtis najde každý svou oblíbenou chuť, od čínského oolong čaje, až po černý cejlonský čaj s kousky různých ovocných plodů. Hlavní část produktové řady značky dnes představují čaje v pyramidových sáčcích, které vytváří prostor pro rozvinutí čajových lístků, díky čemuž se chuť čaje může naplno projevit.
Poškozený je jen vnější obal produktu, nikoli jeho obsah.
| Hmotnost | 0.1 kg |
|---|---|
| ZNAČKA | Curtis |
| TYP ZBOŽÍ | Variace čajů |
| TYP OBALU | Dárkové balení, Papír |
| TYP PRODUKTU | Čaj v pyramidových sáčcích |
| POČET PRODUKTŮ V KARTONU | 6 |
| ZEMĚ PŮVODU | Rusko |
| NETTO VÁHA | 34 g |
| ROZMĚRY | 190 x 170 x 45 mm |
| ZPŮSOB SKLADOVÁNÍ | Skladujte na suchém, chladném místě, mimo sluneční záření, těsně uzavřené. |
| VÝROBCE | MAY LLC, Ozernaya str, building 1a, Fryazino, 141191 RU, www.themay.com, info@themay.com |
| ODPOVĚDNÁ OSOBA ZA DOVOZ | Chaudry&Goraya s.r.o., Vídeňská 297/99, 639 00 Brno, info@cgfoods.cz |
| BEZPEČNOSTNÍ UPOZORNĚNÍ | žádné |
Způsob a cena doručení
Objednávky zasíláme prostřednictvím dopravce GLS, PPL a Zásilkovny s doručením na adresu nebo do výdejních míst/boxů. Pokud jste z Brna a okolí, můžete si objednávku vyzvednout přímo u nás na adrese Vídeňská 99, 639 00 Brno.
Více informací naleznete v sekci Doprava a platba.
Platební metody
Online platební metody jsou zdarma, dobírka zpoplatněna 25 Kč.
