POŠKOZENÝ CURTIS Cocktail Party 32g (20 sáčků, kolekce čajů) DMT 7/26
133.28 Kč Původní cena byla: 133.28 Kč.59.98 KčAktuální cena je: 59.98 Kč. 53.55 Kč bez DPH
Curtis Cocktail Party je kolekce prémiových čajů inspirovaných světem koktejlů. Čtyři jedinečné směsi spojují osvěžující ovocné tóny s nádechem šampaňského a elegantních bylin.
Složení: Peach Fizz (zelený čaj, broskvové a šampaňské aroma, kousky jablek, citronová tráva, okvětní lístky jasmínu), Lavender Spritz (zelený čaj, aroma šampaňského, levandule, okvětní lístky růží), Orange Mimosa (černý čaj, pomerančové a šampaňské aroma, kousky jablek, citrusová kůra, citronová tráva), Kir Royale (černý čaj, máta, černý rybíz, aroma šampaňského a lesních plodů, kousky černého rybízu).
Poškozený je jen vnější obal produktu, nikoli jeho obsah.
1 skladem
Curtis Cocktail Party je kolekce prémiových čajů inspirovaných světem koktejlů. Čtyři jedinečné směsi spojují osvěžující ovocné tóny s nádechem šampaňského a elegantních bylin.
Ponořte se do světa Curtis Cocktail Party, kde se mísí výjimečné chutě a vůně koktejlových inspirací. Peach Fizz zaujme jemným zeleným čajem s broskvovým a šampaňským aroma, doplněným kousky jablek, citronovou trávou a jasmínovými květy. Lavender Spritz nabízí sofistikovanou směs zeleného čaje, levandule, šampaňského aroma a okvětních lístků růží. Orange Mimosa spojuje černý čaj s pomerančovým a šampaňským aroma, obohacený o jablka, citrusovou kůru a citronovou trávu. Kir Royale vás uchvátí kombinací černého čaje, černého rybízu, máty a šampaňského s dotekem lesních plodů. Tato kolekce je perfektní volbou pro vaše společné chvíle a slavnostní příležitosti.
Barevné varianty posíláme dle skladových zásob. Při objednání většího množství se snažíme namixovat barvy.
Hmotnost: 32 g
Země původu: Rusko
Výrobce: MAY LLC
Způsob skladování: Skladujte na tmavém, suchém a chladném místě.
Čaje Curtis jsou výjimečné svými neočekávanými kombinacemi čajů s kousky ovoce. Historie čaje Curtis začala v roce 2003 v Londýně, kdy byla založena společnost Curtis & Partridge London, která o tři roky později přešla pod společnost MAY. Nyní si v nabídce Curtis najde každý svou oblíbenou chuť, od čínského oolong čaje, až po černý cejlonský čaj s kousky různých ovocných plodů. Hlavní část produktové řady značky dnes představují čaje v pyramidových sáčcích, které vytváří prostor pro rozvinutí čajových lístků, díky čemuž se chuť čaje může naplno projevit.
Poškozený je jen vnější obal produktu, nikoli jeho obsah.
| Hmotnost | 0.11 kg |
|---|---|
| ZNAČKA | Curtis |
| TYP ZBOŽÍ | Variace čajů |
| TYP OBALU | Dárkové balení, Papír |
| TYP PRODUKTU | Porcovaný čaj s přebalem |
| POČET PRODUKTŮ V KARTONU | 10 |
| ZEMĚ PŮVODU | Rusko |
| NETTO VÁHA | 32 g |
| ROZMĚRY | 190 x 170 x 35 mm |
| ZPŮSOB SKLADOVÁNÍ | Skladujte na suchém, chladném místě, mimo sluneční záření, těsně uzavřené. |
| VÝROBCE | MAY LLC, Ozernaya str, building 1a, Fryazino, 141191 RU, www.themay.com, info@themay.com |
| ODPOVĚDNÁ OSOBA ZA DOVOZ | Chaudry&Goraya s.r.o., Vídeňská 297/99, 639 00 Brno, info@cgfoods.cz |
| BEZPEČNOSTNÍ UPOZORNĚNÍ | žádné |
Způsob a cena doručení
Objednávky zasíláme prostřednictvím dopravce GLS, PPL a Zásilkovny s doručením na adresu nebo do výdejních míst/boxů. Pokud jste z Brna a okolí, můžete si objednávku vyzvednout přímo u nás na adrese Vídeňská 99, 639 00 Brno.
Více informací naleznete v sekci Doprava a platba.
Platební metody
Online platební metody jsou zdarma, dobírka zpoplatněna 25 Kč.
