LOVARÉ Tea Dessert 80g (40 sáčků, kolekce čajů)
148.96 Kč 133.00 Kč bez DPH
Dopřejte si sladké potěšení bez výčitek s čajovou kolekcí Lovaré Tea Dessert, která přináší dezertní inspiraci v podobě aromatických černých čajů.
Složení: LEMON CARAMEL SOUFFLÉ (výběrový černý čaj, citrónová kůra (3,5 %), okvětní lístky pomerančového květu (1 %), přírodní příchuť citrónu a karamelu), BLACK FOREST TORTE (výběrový černý čaj, drcené sušené třešně (2 %), drcené Lapacho (2 %), přírodní příchuť třešně a čokoládových lanýžů (truffles)), VELVET APPLE STRUDEL (výběrový černý čaj, kousky jablka (2 %), drcené Lapacho a skořice (1 %), okvětní lístky světlice barvířské, přírodní příchuť karamelu, jablka a vanilky), PEACH CREAMY BISCUIT (výběrový černý čaj, drcené kakaové boby (1 %), drcená skořice (1 %), přírodní příchuť broskve a sušenek).
357 skladem
Dopřejte si sladké potěšení bez výčitek s čajovou kolekcí Lovaré Tea Dessert, která přináší dezertní inspiraci v podobě aromatických černých čajů.
Kolekce zahrnuje čtyři výrazné směsi inspirované oblíbenými dezerty. Lemon Caramel Soufflé spojuje svěží tóny citronové kůry s jemnou sladkostí karamelu a květinovým nádechem pomerančového květu. Black Forest Torte nabízí plnou chuť černého čaje doplněnou o třešně a čokoládové lanýže, která připomíná klasický čokoládový dort. Velvet Apple Strudel zaujme hřejivou kombinací jablek, skořice, karamelu a vanilky s jemně kořeněným charakterem. Peach Creamy Biscuit pak přináší lahodné spojení broskvových tónů, sušenek a kakaových bobů, které vytváří krémově sladký a vyvážený čajový zážitek.
Hmotnost: 80 g
Země původu: Ukrajina
Výrobce: JSC Monomakh
Způsob skladování: Skladovat v suchu a chladu.
Čaje značky LOVARÉ představují kombinaci chutnosti, kvality a blahodárných účinků na organismus. Její zakladatel začal vytvářet vlastní čajové směsi za použití přírodních surovin, aby redukoval trh s méně kvalitními a neúčinnými čaji. O tyto směsi byl projeven velký zájem, a tak se rozhodl ve své práci pokračovat. Čaje jsou pečlivě vybírány a míchány, aby byly zajištěny vysoké standardy chuti a kvality. Díky široké a pestré nabídce uspokojí čaje různé chutě a potřeby. Čaje Lovaré se hodí jako originální dárky pro každou příležitost, nebo si je můžete vychutnat vy sami každý den.
| Hmotnost | 0.355 kg |
|---|---|
| ZNAČKA | Lovaré |
| TYP ZBOŽÍ | Variace čajů |
| TYP OBALU | Dárkové balení, Papír |
| TYP PRODUKTU | Porcovaný čaj s přebalem |
| POČET PRODUKTŮ V KARTONU | 4 |
| ZEMĚ PŮVODU | Ukrajina |
| NETTO VÁHA | 80 g |
| ROZMĚRY | 150 x 150 x 90 mm |
| ZPŮSOB SKLADOVÁNÍ | Skladujte na suchém, chladném místě, mimo sluneční záření, těsně uzavřené. |
| VÝROBCE | JSC Monomakh, 10 Komunalna Street, urban-type settlement Velyka Dymerka, Kyiv region, Brovary district, 07442, Ukraine, www.monomakh.com.ua, info@monomakh.com.ua |
| ODPOVĚDNÁ OSOBA ZA DOVOZ | Chaudry&Goraya s.r.o., Vídeňská 297/99, 639 00 Brno, info@cgfoods.cz |
| BEZPEČNOSTNÍ UPOZORNĚNÍ | žádné |
Způsob a cena doručení
Objednávky zasíláme prostřednictvím dopravce GLS, PPL a Zásilkovny s doručením na adresu nebo do výdejních míst/boxů. Pokud jste z Brna a okolí, můžete si objednávku vyzvednout přímo u nás na adrese Vídeňská 99, 639 00 Brno.
Více informací naleznete v sekci Doprava a platba.
Platební metody
Online platební metody jsou zdarma, dobírka zpoplatněna 25 Kč.
