LOVARÉ Spices Harmony 43,2g (24 sáčků, bylinný čaj)
76.83 Kč 68.60 Kč bez DPH
Lovaré Spices Harmony je exotická bylinná směs s citrónovou trávou, rooibosem, zázvorem a kurkumou, doplněná šípkem, pomerančovou kůrou a jemnou ovocnou příchutí.
Složení: citrónová tráva (39 %), rooibos (20 %), drcený zázvor (20 %), kousky plodu šípku (7 %), kurkuma (6 %), pomerančová kůra (5 %), drcené listy rakytníku (1 %), přírodní příchuť kaki ovoce a mandarinky.
82 skladem
Lovaré Spices Harmony je exotická bylinná směs s citrónovou trávou, rooibosem, zázvorem a kurkumou, doplněná šípkem, pomerančovou kůrou a jemnou ovocnou příchutí.
Lovaré Spices Harmony nabízí jedinečný zážitek plný exotických chutí a vůní. Dominantní citrónová tráva vytváří svěží základ, který je obohacen o jemně nasládlý rooibos a výrazný zázvor, známý svými povzbuzujícími a hřejivými účinky. Kurkuma přidává směsi jemný kořeněný tón, zatímco kousky šípku a pomerančová kůra dodávají ovocnou svěžest. Listy rakytníku a přírodní příchuť kaki ovoce a mandarinky umocňují harmonii chutí. Tento čaj je ideální pro chvíle relaxace i jako zahřívací nápoj v chladných dnech. Prohlédněte si i další novinky zde.
Hmotnost: 43,2g
Země původu: Ukrajina
Výrobce: JSC Monomakh
Způsob skladování: Skladovat v suchu a chladu.
Čaje značky LOVARÉ představují kombinaci chutnosti, kvality a blahodárných účinků na organismus. Její zakladatel začal vytvářet vlastní čajové směsi za použití přírodních surovin, aby redukoval trh s méně kvalitními a neúčinnými čaji. O tyto směsi byl projeven velký zájem, a tak se rozhodl ve své práci pokračovat. Čaje jsou pečlivě vybírány a míchány, aby byly zajištěny vysoké standardy chuti a kvality. Díky široké a pestré nabídce uspokojí čaje různé chutě a potřeby. Čaje Lovaré se hodí jako originální dárky pro každou příležitost, nebo si je můžete vychutnat vy sami každý den.
| Hmotnost | 0.11 kg |
|---|---|
| ZNAČKA | Lovaré |
| TYP ZBOŽÍ | Bylinný čaj |
| TYP OBALU | Papír |
| TYP PRODUKTU | Porcovaný čaj s přebalem |
| POČET PRODUKTŮ V KARTONU | 12 |
| ZEMĚ PŮVODU | Ukrajina |
| NETTO VÁHA | 43,2 g |
| ROZMĚRY | 160 x 80 x 70 mm |
| ZPŮSOB SKLADOVÁNÍ | Skladujte na suchém, chladném místě, mimo sluneční záření, těsně uzavřené. |
| VÝROBCE | JSC Monomakh, 10 Komunalna Street, urban-type settlement Velyka Dymerka, Kyiv region, Brovary district, 07442, Ukraine, www.monomakh.com.ua, info@monomakh.com.ua |
| ODPOVĚDNÁ OSOBA ZA DOVOZ | Chaudry&Goraya s.r.o., Vídeňská 297/99, 639 00 Brno, info@cgfoods.cz |
| BEZPEČNOSTNÍ UPOZORNĚNÍ | žádné |
Pro přidávání recenzí se musíte nejdříve přihlásit.
Způsob a cena doručení
Objednávky zasíláme prostřednictvím dopravce GLS, PPL a Zásilkovny s doručením na adresu nebo do výdejních míst/boxů. Pokud jste z Brna a okolí, můžete si objednávku vyzvednout přímo u nás na adrese Vídeňská 99, 639 00 Brno.
Více informací naleznete v sekci Doprava a platba.
Platební metody
Online platební metody jsou zdarma, dobírka zpoplatněna 25 Kč.

Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.