LOVARÉ For You 68g (34 pyramid, kolekce čajů)
280.67 Kč 250.60 Kč bez DPH
Lovaré For You přináší dvě lahodné směsi černého čaje prémiové kvality obohacené o kousky ovoce a květin. Ochutnejte svěží jahody s melounem a exotické kaki se šafránem.
Složení: STRAWBERRY & MELON (černý čaj prémiové třídy, kousky jahod (1,5 %), okvětní lístky růží (1 %), přírodní příchuť lesních jahod a melounu), PERSIMMON & SAFFRON (černý čaj prémiové třídy, kousky manga (2 %), okvětní lístky světlice barvířské (1,5 %), přírodní příchuť kaki ovoce a šafránu)
58 skladem
Lovaré For You je krásná dárková kolekce prémiových černých čajů v elegantním balení ve tvaru srdce. Potěší nejen svou chutí, ale i originálním vzhledem, díky kterému je ideálním dárkem pro každého milovníka čaje.
Uvnitř najdete dvě výjimečné směsi. Strawberry & Melon kombinuje černý čaj s tóny sladkých jahod, melounu a květů růží. Persimmon & Saffron přináší exotickou chuť kaki, manga a jemného šafránového aroma.
Stylový čajový set je krásným dárkem pro partnera, maminku, kamarádku i celou rodinu. Díky romantickému balení ve tvaru srdce udělá radost při narozeninách, svátku, Valentýnu nebo jen tak z lásky a pro potěšení. Objev i druhou variantu srdíčka zde!
Hmotnost: 68g
Země původu: Ukrajina
Výrobce: JSC Monomakh
Způsob skladování: Skladovat v suchu a chladu.
Čaje značky LOVARÉ představují kombinaci chutnosti, kvality a blahodárných účinků na organismus. Její zakladatel začal vytvářet vlastní čajové směsi za použití přírodních surovin, aby redukoval trh s méně kvalitními a neúčinnými čaji. O tyto směsi byl projeven velký zájem, a tak se rozhodl ve své práci pokračovat. Čaje jsou pečlivě vybírány a míchány, aby byly zajištěny vysoké standardy chuti a kvality. Díky široké a pestré nabídce uspokojí čaje různé chutě a potřeby. Čaje Lovaré se hodí jako originální dárky pro každou příležitost, nebo si je můžete vychutnat vy sami každý den.
| Hmotnost | 0.159 kg |
|---|---|
| ZNAČKA | Lovaré |
| TYP ZBOŽÍ | Variace čajů |
| TYP OBALU | Dárkové balení, Papír |
| TYP PRODUKTU | Čaj v pyramidových sáčcích |
| POČET PRODUKTŮ V KARTONU | 8 |
| ZEMĚ PŮVODU | Ukrajina |
| NETTO VÁHA | 68 g |
| ROZMĚRY | 220 x 200 x 43 mm |
| ZPŮSOB SKLADOVÁNÍ | Skladujte na suchém, chladném místě, mimo sluneční záření, těsně uzavřené. |
| VÝROBCE | JSC Monomakh, 10 Komunalna Street, urban-type settlement Velyka Dymerka, Kyiv region, Brovary district, 07442, Ukraine, www.monomakh.com.ua, info@monomakh.com.ua |
| ODPOVĚDNÁ OSOBA ZA DOVOZ | Chaudry&Goraya s.r.o., Vídeňská 297/99, 639 00 Brno, info@cgfoods.cz |
| BEZPEČNOSTNÍ UPOZORNĚNÍ | žádné |
Pro přidávání recenzí se musíte nejdříve přihlásit.
Způsob a cena doručení
Objednávky zasíláme prostřednictvím dopravce GLS, PPL a Zásilkovny s doručením na adresu nebo do výdejních míst/boxů. Pokud jste z Brna a okolí, můžete si objednávku vyzvednout přímo u nás na adrese Vídeňská 99, 639 00 Brno.
Více informací naleznete v sekci Doprava a platba.
Platební metody
Online platební metody jsou zdarma, dobírka zpoplatněna 25 Kč.

Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.