LOVARÉ Citrus Melissa 64g (32 sáčků, zelený čaj)
98.63 Kč 88.06 Kč bez DPH
Objevte svěžest s LOVARÉ Citrus Melissa! Tento zelený čaj, který kombinuje vysoce kvalitní čínský zelený čaj s osvěžujícími bylinami, je dokonalým společníkem pro každodenní relaxaci.
Složení: Čínský zelený čaj, drcená máta a meduňka 30 %, citrónová tráva 20 %, pomerančová kůra 1 %, přírodní příchuť citrónu.
208 skladem
Objevte svěžest a harmonii s LOVARÉ Citrus Melissa! Zelený čaj vás zaujme svou jedinečnou kombinací prémiového čínského zeleného čaje a pečlivě vybraných bylin, které dohromady vytvářejí osvěžující a povzbuzující zážitek.
Jemně drcená máta a meduňka spolu s citrónovou trávou dodávají čaji svěží bylinný nádech, zatímco pomerančová kůra a přírodní citrónová příchuť vnášejí jemnou citrusovou sladkost. Každý šálek LOVARÉ Citrus Melissa vás přenese do světa klidu a pohody, kde se můžete nechat unášet harmonickým spojením zeleného čaje a osvěžujících citrusových tónů. Tento čaj je ideální volbou pro chvíle odpočinku nebo pro povzbuzení během náročného dne.
Hmotnost: 64 g
Země původu: Ukrajina
Výrobce: JSC Monomakh
Způsob skladování: Skladovat v suchu a chladu.
Čaje značky LOVARÉ představují kombinaci chutnosti, kvality a blahodárných účinků na organismus. Její zakladatel začal vytvářet vlastní čajové směsi za použití přírodních surovin, aby redukoval trh s méně kvalitními a neúčinnými čaji. O tyto směsi byl projeven velký zájem, a tak se rozhodl ve své práci pokračovat. Čaje jsou pečlivě vybírány a míchány, aby byly zajištěny vysoké standardy chuti a kvality. Díky široké a pestré nabídce uspokojí čaje různé chutě a potřeby. Čaje Lovaré se hodí jako originální dárky pro každou příležitost, nebo si je můžete vychutnat vy sami každý den.
| Hmotnost | 0.143 kg |
|---|---|
| ZNAČKA | Lovaré |
| TYP ZBOŽÍ | Variace čajů |
| TYP OBALU | Dárkové balení, Papír |
| TYP PRODUKTU | Porcovaný čaj s přebalem |
| POČET PRODUKTŮ V KARTONU | 7 |
| ZEMĚ PŮVODU | Ukrajina |
| NETTO VÁHA | 48 g |
| ROZMĚRY | 165 x 140 x 50 mm |
| ZPŮSOB SKLADOVÁNÍ | Skladujte na suchém, chladném místě, mimo sluneční záření, těsně uzavřené. |
| VÝROBCE | JSC Monomakh, 10 Komunalna Street, urban-type settlement Velyka Dymerka, Kyiv region, Brovary district, 07442, Ukraine, www.monomakh.com.ua, info@monomakh.com.ua |
| ODPOVĚDNÁ OSOBA ZA DOVOZ | Chaudry&Goraya s.r.o., Vídeňská 297/99, 639 00 Brno, info@cgfoods.cz |
| BEZPEČNOSTNÍ UPOZORNĚNÍ | žádné |
Pro přidávání recenzí se musíte nejdříve přihlásit.
Způsob a cena doručení
Objednávky zasíláme prostřednictvím dopravce GLS, PPL a Zásilkovny s doručením na adresu nebo do výdejních míst/boxů. Pokud jste z Brna a okolí, můžete si objednávku vyzvednout přímo u nás na adrese Vídeňská 99, 639 00 Brno.
Více informací naleznete v sekci Doprava a platba.
Platební metody
Online platební metody jsou zdarma, dobírka zpoplatněna 25 Kč.

Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.