LOVARÉ Chamomile collection 41,6g (32 sáčků, kolekce čajů)
98.63 Kč 88.06 Kč bez DPH
Vychutnejte si jemnost a přirozený klid s čajovou kolekcí Lovaré Chamomile Collection, která staví na uklidňujících vlastnostech heřmánku v harmonických bylinných kombinacích.
Složení: CHAMOMILE & THYME (drcené květy heřmánku, tymián (30 %)), CHAMOMILE & MINT (drcené květy heřmánku, drcené listy máty peprné (30 %)), CHAMOMILE & FENNEL (drcené květy heřmánku, fenykl (30 %)), CHAMOMILE & MELISSA (drcené květy heřmánku, listy meduňky (30 %)).
85 skladem
Vychutnejte si jemnost a přirozený klid s čajovou kolekcí Lovaré Chamomile Collection, která staví na uklidňujících vlastnostech heřmánku v harmonických bylinných kombinacích.
Kolekce nabízí čtyři pečlivě vybrané směsi s heřmánkem jako hlavní složkou. Chamomile & Thyme spojuje jemnou květovou chuť heřmánku s výraznějším, lehce kořeněným tymiánem. Chamomile & Mint přináší svěží rovnováhu mezi hebkostí heřmánku a chladivými tóny máty peprné. Chamomile & Fennel zaujme jemně nasládlým, lehce kořenitým charakterem fenyklu, který heřmánek příjemně doplňuje. Chamomile & Melissa pak nabízí harmonické spojení s meduňkou. Výsledkem je klidný, vyvážený nálev s jemným bylinným dozvukem.
Hmotnost: 41,6 g
Země původu: Ukrajina
Výrobce: JSC Monomakh
Způsob skladování: Skladovat v suchu a chladu.
Čaje značky LOVARÉ představují kombinaci chutnosti, kvality a blahodárných účinků na organismus. Její zakladatel začal vytvářet vlastní čajové směsi za použití přírodních surovin, aby redukoval trh s méně kvalitními a neúčinnými čaji. O tyto směsi byl projeven velký zájem, a tak se rozhodl ve své práci pokračovat. Čaje jsou pečlivě vybírány a míchány, aby byly zajištěny vysoké standardy chuti a kvality. Díky široké a pestré nabídce uspokojí čaje různé chutě a potřeby. Čaje Lovaré se hodí jako originální dárky pro každou příležitost, nebo si je můžete vychutnat vy sami každý den.
| Hmotnost | 0.129 kg |
|---|---|
| ZNAČKA | Lovaré |
| TYP ZBOŽÍ | Variace čajů |
| TYP OBALU | Dárkové balení, Papír |
| TYP PRODUKTU | Porcovaný čaj s přebalem |
| POČET PRODUKTŮ V KARTONU | 7 |
| ZEMĚ PŮVODU | Ukrajina |
| NETTO VÁHA | 41,6 g |
| ROZMĚRY | 165 x 140 x 50 mm |
| ZPŮSOB SKLADOVÁNÍ | Skladujte na suchém, chladném místě, mimo sluneční záření, těsně uzavřené. |
| VÝROBCE | JSC Monomakh, 10 Komunalna Street, urban-type settlement Velyka Dymerka, Kyiv region, Brovary district, 07442, Ukraine, www.monomakh.com.ua, info@monomakh.com.ua |
| ODPOVĚDNÁ OSOBA ZA DOVOZ | Chaudry&Goraya s.r.o., Vídeňská 297/99, 639 00 Brno, info@cgfoods.cz |
| BEZPEČNOSTNÍ UPOZORNĚNÍ | žádné |
Způsob a cena doručení
Objednávky zasíláme prostřednictvím dopravce GLS, PPL a Zásilkovny s doručením na adresu nebo do výdejních míst/boxů. Pokud jste z Brna a okolí, můžete si objednávku vyzvednout přímo u nás na adrese Vídeňská 99, 639 00 Brno.
Více informací naleznete v sekci Doprava a platba.
Platební metody
Online platební metody jsou zdarma, dobírka zpoplatněna 25 Kč.
