CURTIS Spring Magic 19,6g (12 sáčků, kolekce čajů) DMT 2/2026
95.20 Kč Původní cena byla: 95.20 Kč.40.00 KčAktuální cena je: 40.00 Kč. 35.71 Kč bez DPH
Curtis Spring Magic je kolekce 12 sáčkových čajů, která přináší svěží jarní atmosféru v každém šálku. Pestrý výběr originálních směsí potěší milovníky jemných, ovocných i květinových tónů a promění běžný den v malý rituál plný pohody.
Složení: DELICATE BLACK (černý čaj), TENDER MOMENTS (černý čaj s ovocnými a květinovými tóny), ELEGANT EARL GREY (černý čaj s aroma bergamotu).
48 skladem
Spring Magic je kolekce 12 sáčkových čajů, která přináší svěží jarní atmosféru v každém šálku. Pestrý výběr originálních směsí potěší milovníky jemných, ovocných i květinových tónů a promění běžný den v malý rituál plný pohody.
Curtis Spring Magic spojuje pečlivě vybrané ingredience a kombinace chutí, které evokují lehkost, svěžest a probouzející se přírodu. Každý sáček ukrývá vyváženou kompozici, jež potěší smysly a dodá příjemný pocit relaxace. Curtis Spring Magic přináší harmonii chutí, které dokonale doplní chvíle odpočinku i příjemná setkání s blízkými. Každý šálek je malým jarním probuzením – lehkým, voňavým a plným pozitivní energie.
Hmotnost: 19,6 g
Země původu: Rusko
Výrobce: MAY LLC
Způsob skladování: Skladujte na tmavém, suchém a chladném místě.
Čaje Curtis jsou výjimečné svými neočekávanými kombinacemi čajů s kousky ovoce. Historie čaje Curtis začala v roce 2003 v Londýně, kdy byla založena společnost Curtis & Partridge London, která o tři roky později přešla pod společnost MAY. Nyní si v nabídce Curtis najde každý svou oblíbenou chuť, od čínského oolong čaje, až po černý cejlonský čaj s kousky různých ovocných plodů. Hlavní část produktové řady značky dnes představují čaje v pyramidových sáčcích, které vytváří prostor pro rozvinutí čajových lístků, díky čemuž se chuť čaje může naplno projevit.
| Hmotnost | 0.1 kg |
|---|---|
| ZNAČKA | Curtis |
| TYP ZBOŽÍ | Variace čajů |
| TYP OBALU | Dárkové balení, Papír |
| TYP PRODUKTU | Čaj v pyramidových sáčcích |
| POČET PRODUKTŮ V KARTONU | 6 |
| ZEMĚ PŮVODU | Rusko |
| NETTO VÁHA | 34 g |
| ROZMĚRY | 190 x 170 x 45 mm |
| ZPŮSOB SKLADOVÁNÍ | Skladujte na suchém, chladném místě, mimo sluneční záření, těsně uzavřené. |
| VÝROBCE | MAY LLC, Ozernaya str, building 1a, Fryazino, 141191 RU, www.themay.com, info@themay.com |
| ODPOVĚDNÁ OSOBA ZA DOVOZ | Chaudry&Goraya s.r.o., Vídeňská 297/99, 639 00 Brno, info@cgfoods.cz |
| BEZPEČNOSTNÍ UPOZORNĚNÍ | žádné |
Způsob a cena doručení
Objednávky zasíláme prostřednictvím dopravce GLS, PPL a Zásilkovny s doručením na adresu nebo do výdejních míst/boxů. Pokud jste z Brna a okolí, můžete si objednávku vyzvednout přímo u nás na adrese Vídeňská 99, 639 00 Brno.
Více informací naleznete v sekci Doprava a platba.
Platební metody
Online platební metody jsou zdarma, dobírka zpoplatněna 25 Kč.
